asiasloneczko31buziaczek
Boimy się spotkanego człowiekabo nie widzimy jego duszyw której przynosi on swoje intencje…Boimy się uczućbo za bardzo widać w nich szczęściektóre tak łatwo później można stracići bólem przypłacić…Tymczasem…i człowiek i uczucia są daremjeśli
27 个视频