Remigiusz Sitek
Witam Serdecznie. Ukończyłem Wydział Sztuki w Radomiu, na kierunku Edukacja Artystyczna w zakresie sztuk plastycznych, o specjalizacji kierunkowej Działania Multimedialne. Wyspecjalizowałem się szczególnie w dziedzinach: Grafika 2d; Animacja 2d; Montaż wideo oraz Wizualizacje do muzy
12 个视频