Ewelina K.
Jaka jestem? Nie umiem o sobie mówić, trzeba mnie poznać...Biorę życie takie jakie jest. Szczęście przychodzi i odchodzi, taka kolej rzeczy.... ...jestem wrażliwą kobietą, czułą i delikatną, czasami uważam, ze chyba aż za bardzo:) Przejmuje sie losem innych lud
6 个视频