Damian
Witam, Zwą mnie, w niecie Lord Kudełko,Sawajatynos,Legola$.... Stworzyłem wiele rzeczy, byłem pomocnikiem przy wielu rzeczach i wielu ludzi różnych rzeczy nauczyłem xD Ogólnie to jestem założycielem zespołu Montowniczo-animacyjno-gramowo-internetowego Ice Set, który posiada jeszcze pod
2 个视频