Zenek
Jestem fanem zespołu Kult a w szczególności Kazika Staszewskiego ...... Zajefajny koleś i wesołek .... = UWAGA= KAZIK JEST THE BEST I JUŻ ..... A jak się komuś nie podoba to niech posłucha . " Radyjka z Torunia"
20 个视频
Jestem fanem zespołu Kult a w szczególności Kazika Staszewskiego ...... Zajefajny koleś i wesołek .... = UWAGA= KAZIK JEST THE BEST I JUŻ ..... A jak się komuś nie podoba to niech posłucha . " Radyjka z Torunia"